English version Nasze wyprawy Polska wersja O nas Nasze miasta Rowery Nasza twórczość
(5kB)
Menu
Strona główna
O nas
Nasz domek i ogródek
Nasze miasta
Nasze wyprawy
Rowery
Twórczość
Nowości

20 stycznia 2008
Będąc w Adenie (Jemen) zacząłem tworzyć naszą prywatną stronę!

styczeń 2008
Dodaję stronę z naszym regałem i ok. 10 związanymi z nim historyjkami!

czerwiec 2008
Dodaję historię zarębskiego wiatraka i gawędy o dziadkach. Czyli nieco rodzinnej historii.

styczeń 2010
Marzena opowiada o swoim maoryskim talizmanie.

marzec 2010
Dodaję informację o osiemnastu wyprawach wujka Mariana.

marzec 2014
Zamieszczam Jojusia życiopisanie czyli pożegnanie mojego chrześniaka, Piotrusia.

Kontakt
E-mail:
marzena@malecki.nazwa.pl
witold@malecki.nazwa.pl

Co tu ukrywać: nasza strona nie jest dla każdego. Kierujemy ją do ludzi, co myślą i czują trochę podobnie. Jak się to mówi "nadają na tych samych falach". Gdy się wokół dobrze rozejrzeć, to jest nas tylko garstka. Z tak zwanymi szerokimi masami najbardziej łączy nas chyba prawo grawitacji. A dalej niech każdy mówi za siebie.

Marzena
(170kB)

Siedzę i siedzę nad pisaniem o sobie... Trudno jest tak pisać...... Nie chcę się tu przyznawać do pomyłek a pisanie o swoich zaletach zabrzmi jakbym się przechwalała. Poszłam więc na łatwiznę i poprosiłam znajomych aby o mnie napisali. Będą to oczywiście wypowiedzi pozbawione krytyki... O mnie:

"Marzenko! jesteś: aktywna, trochę szalona, pełna zapału. Zarażasz innych swoim optymizmem i pasjami. Jesteś osobą, którą warto się otaczać i mieć blisko siebie... Bardzo Cię lubię"...
Beata K.

"Marzena jest bardzo ciekawą osobą, znam Ją ponad 4 lata i wciąż potrafi mnie zaskoczyć. Bardzo imponuje mi swoimi zainteresowaniami a zwłaszcza tym, że w tak wytrwały i systematyczny sposób pogłębia swoją wiedzę; mało jest dzisiaj takich osób. Wiele rzeczy można się od Marzeny dowiedzieć, chętnie dzieli się swoimi pasjami.
Marzena jest niezwykle ciepła, serdeczna, życzliwa i bardzo, bardzo pomocna. Taki anioł w ludzkim przebraniu, naprawdę! Bardzo lubię poczucie humoru Marzeny, zwłaszcza jak robi komuś psikusa i wkręca go w jakąś historię:) Cieszę się, że mogłam Ją poznać i mam cichą nadzieję na rozwój tej znajomości". Sylwia M.

"Marzena, jesteś osobą uczynną, łatwo nawiązującą kontakt z nowym otoczeniem, dobrze zorganizowaną i komunikatywną" Piotr K.

Witek
(60kB)

Z różnych moich dokumentów wynika, że jestem średniowiecznym inżynierem mechanikiem. Praktykującym, bo taki mniej więcej inżynierski zawód wykonuję. Urodziłem się w Rzeszowie a mieszkam od lat w Warszawie. Żadne papiery nie powiedzą już wiele więcej. Na przykład: co człowiekowi siedzi w głowie. Tego on sam nie potrafi sobie do końca uświadomić.

Ja, chyba z racji wieku, podchodzę do wszystkiego z dystansem i bez wielkiego entuzjazmu. Jako "techniczny" jestem trochę ograniczony - lubię rzeczy logiczne, prawdziwe, rzetelne i solidne. Nie lubię produktów jednorazowych, szybko zmieniających się trendów, pustego bla-bla-bla, wszelkiej fikcji w życiu.

Staram się nikomu nie wchodzić w drogę i nie wtrącać w sprawy innych. Stosuję zasadę lustra: uśmiechem odpowiadam na uśmiech, chamstwem na chamstwo, obojętnością na obojętność.

Ze wszystkich rzeczy na świecie najbardziej fascynuje mnie upływ czasu i jego ślady - ślady przeszłości w teraźniejszości i ślady teraźniejszości w przeszłości.
Dziwna rzecz: z natury jestem bardzo leniwy a mimo to lubię być w drodze. Byłem tu i tam ale jeszcze nigdy nie byłem na Antarktydzie.

To wystarczy! I tak jest mnie dużo więcej na kolejnych stronach. Ale, że nie wypadłem sroce spod ogona, postanowiłem wspomnieć nieco mych przodków i okolice. Nie, żebym się chciał nimi chwalić, tylko uważam że pewne rzeczy są warte odnotowania a już wkrótce grozi im całkowite zapomnienie.

Regał

Już nas trochę poznałeś. Jeśli się nie znudziłeś i zniechęciłeś, to możesz nas wirtualnie odwiedzić. Na początek możesz pooglądać sobie nasz regał. To, co na nim leży też coś o nas mówi...

>>> Do regału

Witold Małecki © 2008